Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyWorld of Tanks Blitz slaví osmé výročí s Dr DisRespectem

World of Tanks Blitz slaví osmé výročí s Dr DisRespectem

„Není lepší způsob, jak oslavit World of Tanks Blitz, než se mnou. Přemýšlejte o tom. Uvidíme se v hangáru.“

Bude to blesková oslava, protože World of Tanks Blitz pořádá velkou narozeninovou párty! Od dnešního dne se hráči mohou setkat s Dr Disrespectem v hangáru WoZ Blitz, zdolat dva speciální úkoly a odemknout si odměny: suroviny, speciální animovanou kamufláž, avatara a další. Narozeninová akce potrvá až do 7. července.

Pro supertankisty tak tvůrci populární akční hry a Dr. Disrespect vypustili ve společném, videu tzv. easter egg. Hráči se tak mohou vydat na lov a zkusit najít skrytý bonusový kód a získat tak tři dny prémiového hraní.

World of Tanks Blitz má důvod k oslavám. Hra původně určená pouze pro mobily je v současnosti dostupná na Nintendo Switch, iOS, macOS, Android, Windows 10 and Steamu, hrát tak může doslova každý s každým.

Měsíc plný překvapení pokračuje další narozeninovou akcí, která potrvá až do 28. června. Hráči mají možnost získat nový tank CS-52 LIS a jeho animovanou epickou kamufláž Arcade Party Birthday plněním denních úkolů. Hráči mohou také prozkoumat arkádovou arénu The World of Tanks Blitz s Battle Pass, hrát a hlasovat pro režim, který se jim líbí nejvíce, a získat prestižní ocenění Seniority Award.

Andrey Ryabovol, produktový ředitel World of Tanks Blitz, říká, že cílem týmu World of Tanks Blitz je vždy zajistit výjimečnou narozeninovou událost.

„Každý rok pro hráče s nadšením připravujeme spoustu skvělých dárků, odměn a zábavných aktivit. Kromě toho narozeniny vždy využíváme jako ukazatel, abychom hru ještě více vizuálně zatraktivnili nasazením nových funkcí. Doufáme, že si naši hráči oslavu užijí. Všechno nejlepší k narozeninám World of Tanks Blitz a děkujeme naší úžasné komunitě po celém světě,“ řekl Andrey.

Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře