Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyDesignový a odolný mobilní telefon HONOR Magic4 Lite 5G ode dneška v...

Designový a odolný mobilní telefon HONOR Magic4 Lite 5G ode dneška v prodeji ve více jak 300 prodejnách po celé České republice

Mobilní telefon, který odolává nechtěným pádům, přisednutí v kapse, extrémním teplotám, ale i pošplíchání vodou nebo zmoknutí, které mnoho jiných mobilů v této kategorii nepřežije. HONOR Magic4 Lite ode dneška koupíte ve více jak 300 prodejnách po celé České republice. Na výběr máte hned tři nádherná barevná provedení: Titanium Silver, Ocean Blue nebo Midnight Black. Nechybí optimalizování paměti. Klidně pusťte 20 aplikací naráz, telefon je zvládne bez zaseknutí. Díky 66W rychlonabíjení máte 50 % nabito jen za 15 minut. Právě teď jen za 7 490 Kč u všech českých prodejců.

Díky rychlonabíjení máte nabito na celý den používání

HONOR Magi4 Lite jako první vlaštovka celé HONOR Magic4 Series je silným útokem pro mobily střední cenové třídy. Podle dostupných dat je momentálně nejrychlejší v této kategorii, co se týká nabíjení. 66W nabíjecí adaptér vám už 50 % dobije jen za 15 minut. 5 minut nabíjení tak bohatě stačí až na 3 hodiny přehrávání videí nebo 2 hodiny hraní her.

Ergonomický kompaktní design a super úzké rámečky

HONOR Magic4 Lite se může pochlubit téměř bezrámečkovým displejem. Obrazovka má 94 % k tělu telefonu. Díky ergonomickému designu se pěkně drží v ruce, snadno jej schováte do kapes nebo i do malé kabelky.

Velkou předností jsou také 1,05mm superúzké rámečky. Jsou o 40 % užší než u většiny smartphonů této kategorie.

6,81“ HONOR FullView displej

HONOR Magic4 Lite se může pochlubit 6,81“HONOR FullView displejem s Full HD 2388 x 1080 pixelů a 16,7 milionu barev. Konkurenční výhodou je také rychlá 120Hz obnovovací frekvence displeje, která zajistí zcela plynulý obraz při brouzdání online nebo hraní her.

Podpora 5G a výkon procesoru Qualcomm Snapdragon 695 5G

HONOR Magic4 Lite 5G je jedním z prvních telefonů na světě, který využívá mobilní platformu Snapdragon 695 5G. Ta kombinuje 6nm procesor s grafickým procesorem Qualcomm Adreno a procesorem Qualcomm Kryo 660. Tento 5G čip zajišťuje spolehlivé 5G připojení, které uživatelé ocení při práci i hraní her.

HONOR Magic4 Lite
HONOR Magic4 Lite

Celkový výkon telefonu vylepšuje technologie HONOR RAM Turbo (6 GB + 2 GB), která přesouvá část flash paměti do paměti RAM, díky čemuž svou 6GB kapacitu RAM dokáže jednoduše navýšit na 8 GB RAM. Tato technologie funguje tak, že komprimuje aplikace na pozadí a současně brání tomu, aby se při přepínání aplikace ukončovaly. Díky tomu mohou uživatelé např. přijmout videohovor nebo napsat zprávu a pak se vrátit k aplikaci, se kterou předtím pracovali.

Foto výbava a vychytávky

Fotoaparát podporuje natáčení videa v rozlišení 1080P s rozlišením 1920*1080 pixelů. Telefon je navíc vybaven funkcí Dual View Recording, která uživatelům umožňuje natáčet dva různé záběry pomocí předního i zadního hlavního fotoaparátu současně. Režim Micro Movie je zase vhodný pro začínající influencery a nabízí jednoduché řešení pro střih videa, které umožňuje automaticky skládat videozáznamy bez nutnosti použití aplikací třetích stran.

Kvalitní zpracování a odolnost při zátěžových situacích

HONOR Magic4 Lite prošel extrémními zátěžovými testy jako je 2000x lehký tlak, 24hodinový kontinuální postřik slaným sprejem, simulací okolního hluku, 800 000x test kapacity dotyků, simulace stárnutí 3 roky, teplotní cykly -20 °C až 55 °C, opakové testy pádu na tvrdý povrch a další testy.

Další články

5 KOMENTÁŘE

  1. Tohle tu v kategorii do 7000,- hrozně chybělo. 120Hz displej., Google služby, 5G, TurboRAM a velký barevně moc pěkný displej nenechají konkurenci ani chvíli spát.

  2. S takovouhle odolností jsem zvědav, jak dlouho mé zacházení telefon vydrží. Chodím denně po stavbách, telefon mám samozřejmě v obalu, který byl v balení, ale přes půl roku mi zatím nedobité jak Varšava nevydrželo nic, tak snad bude Magic4 Lite lepší.

  3. Akorát velký displej, 6.81″, tenké rámečky, designově podařené tělo a rychlonabíjení, to zní jako telefon, který chci. Těším se, až si ho zítra vyzvednu!

  4. Až 8GB ram v kombinaci s tímhle procesorem je za ty prachy pěkná nálož výkonu! Navíc s tím vyladěným MagicUI telefon pěkně švihá.

  5. Je super, jak je displej od kraje ke kraji. Sedne tak příjemně i do mé menší ženské ruky.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře