Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyParádní elektrická skládačka Bezior X500 Pro vás odveze až 100 km daleko

Parádní elektrická skládačka Bezior X500 Pro vás odveze až 100 km daleko

Pokud uvažujete o výkonném elektrickém kole, které jde navíc ještě snadno složit a ujede až 100 km, je tu Bezior X500 Pro.

Elektrokola už dávno nejsou jenom pro důchodce, kteří si na klasiku netroufnou. Pokud hledáte ekologický prostředek na popojíždění po městě a nebo parťáka na výlety do přírody, máme pro vás tip na výhodný nákup. Za příjemnou cenu (na poměry elektrokol) okolo 24 tisíc můžete pořídit skládací model Bezior X500 Pro s velice zajímavými parametry.

Skládačka Bezior X500 Pro se skvělou výdrží

Konstrukce kola je z pevné a odolné hliníkové slitiny a i přesto, že má skládací mechanizmus, tak uveze až 200kg jezdce. Nemusíte se tak bát odvézt třeba i přítelkyni (nebo přítele), kolo to zvládne. A protože to je skládačka, tak jí snadno dáte do kufru auta a převezete kam bude potřeba. Nebo uložíte v rohu bytu, kde nebude zabírat tolik místa. Složená má rozměry 100 x 95 x 45 cm, rozložená pak 185 x 105 x 80-95 cm. 

Technické parametry

Jedná se o elektrokolo, takže nás určitě bude zajímat, jakou má výdrž. Výrobce osadil akumulátor s pořádnou kapacitou 10,4 Ah a díky němu ujedete až 100 km na jedno nabití. Samozřejmě budete muset trochu zapojit i své nohy, pokud se jenom povezete, bude dojez o poznání menší – jenom 45 km. Nabíjení ideálně přes noc, zabere to 4-6 hodin než se akumulátor zase doplní.

Kolo je osazené 48V 500W bezkartáčovým elektromotorem, který by měl zvládnou s přehledem rychlost až 30 km/h. Na tu zrychlí do 4,9 s a v čistě elektrickém režimu vás vyveze až do kopce s 30° stoupáním. Pokud trochu šlápnete do pedálů, vyjedete ještě ostřejší terén. Samozřejmostí je plné odpružení obou kol, výrobce bohužel moc nezmiňuje, jaké tlumiče jsou osazené. Každopádně na 26″ kolech můžete i do náročnějšího terénu. Samozřejmostí jsou i kotoučové brzdy vpředu a vzadu a možnost uzamčení přední vidlice.

Zajímavá cena

Pokud se vám skládačka zalíbila, pořídíte Bezior X500 Pro v elegantní černožluté nebo vojenské zelené barvě za 24208 Kč s daní v obchodě Tomtop. Doprava je  z německého skladu zdarma a bez obav z celních tahanic.

Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře