Windows Phone 8.1 Blue přinese separátní nastavování hlasitosti


Windows Phone 8.1 Blue přinese separátní nastavování hlasitosti

Blíží se termín uvedení Windows Phone 8.1 a proto není divu, že přibývá spekulací o tom, co vše očekávaná aktualizace přinese. Jednou z novinek bude i oddělené ovládání hlasitosti, kdy si uživatelé již budou moci nastavit různou hlasitost pro vyzvánění, přehrávání hudby a zvuky v aplikacích a hrách.

Na zveřejněném screenshotu, který ukazuje, že Microsoft s implementací funkce, díky které bude možné separátně ovládat hlasitost, počítá, můžete vidět dva posuvníky.

Horní poslouží pro ovládání hlasitosti vyzvánění a notifikací. Spodní zůstane vyhrazen pro média a aplikace. Pod posuvníky se pak napravo a nalevo ještě nachází dvě užitečné zkratky pro rychlé přepnutí do tichého režimu a pro vstup do Nastavení.

Video, demonstrující možnosti hlasové asistentky Cortany, které na internetu mnohé nadchlo, bylo bohužel zfalšované. Jeho autor se v e-mailu přiznal redaktorovi serveru The Verge, Tomu Warrenovi.

Kdyby to nakonec ale dopadlo podobně, tak si myslím, že by se vůbec nikdo nezlobil.

big

Zdroj: GSMArena

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Nadšenec do mobilních telefonů a šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz, Deník.cz a přispíval do rubriky Moderní život tištěného časopisu Týden. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.