Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyMobilní telefon Apple iPhone 5C se vznítil v kapse studentky střední školy

Mobilní telefon Apple iPhone 5C se vznítil v kapse studentky střední školy

Chytrý telefon Apple iPhone ohrozil na životě mladou Američanku. Zřejmě vadná baterie explodovala a propálila jí kalhoty. Mimořádná nehoda naštěstí skončila jen velkým šokem a drobným popálením kůže.

O podobných případech slýcháme z médií stále častěji, teď se stala přímým účastníkem nepříjemného incidentu také čtrnáctiletá dívka navštěvující střední školu v Maine.

Mobilní telefon iPhone 5C, který ji asi před měsícem darovala matka, měla jako obvykle v kapse u kalhot, když z něj zničehonic vyšel štiplavý zápach a hned na to se samovolně vznítil. Dívka se naštěstí zachovala pohotově a kalhoty si okamžitě svlékla, čímž zabránila vážnějším poraněním.

Po krátkém ošetření v nemocnici se ještě ten samý den vrátila do školy, ale ředitel ji poslal domů, aby si odpočinula.

Tentokrát vše dopadlo dobře, podobné štěstí ale neměla letuška China Southern Airlines, která zemřela po zásahu elektrickým proudem, když chtěla na dobíjejícím se iPhonu 5 přijmout hovor. O neštěstí jsme vás informovali ZDE.

iphoneZdroj: BGR

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

5 KOMENTÁŘE

  1. A jak to bylo s tou letuskou? Je nejaky vysledek setreni proc se to stalo?

  2. murlo: Pouzivala neoriginalni nabijecku. Apple na to navazal akci kdy si lide mohl vymenit svoje neoriginalni nabijecky za originalni za snizenou cenu.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře