Flappy Bird: Doleť co nejdál a získej nejlepší skóre


Flappy Bird: Doleť co nejdál a získej nejlepší skóre

Princip Flappy Bird je velmi jednoduchý – stačí pouze klikat a ptáček poletí. Pokud se ale dotknete nějaké překážky, tak hra končí. Jak daleko se dokážete dostat?

Flappy Bird je velmi jednoduchá hra, která před časem vyšla pro přístroje s iOS a nyní je dostupná i na Android. Ťukáním na displej se snažíte udržet v letu ptáčka a současně se vyhýbáte všem překážkám zasazeným do světa Super Maria.

Hra v mnoha směrech připomíná Line Birds, je však o poznání těžší, proto počítejte s tím, že umírat budete často.

Verze Flappy Bird pro Android je o hodně jednodušší než hra pro iPhony a iPady. Vývojáři to odůvodňují tím, že se pro iOS chystají brzxy vydat aktualizaci, která obtížnost na obou platformách sjednotí.

The app was not found in the store. 🙁
The app was not found in the store. 🙁

Zdroj: AHAP

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: Flappy Bird: Doleť co nejdál a získej nejlepší skóre


  1. Marek

    Slušně těžké, asi jedna z nej. co jsem hrál. Každopádně mě dobře pobaví vždy, našel jsem i flash verzi, kdyby měl někdo zájem – http://raketka.cz/h/flappy-birdTento web používá k poskytování služeb soubory cookie.