Pátek, 10 května, 2024
DomůNovinkyWhatsapp Video Optimizer pro WP zkomprimuje video do potřebné velikosti pro odeslání

Whatsapp Video Optimizer pro WP zkomprimuje video do potřebné velikosti pro odeslání

WhatsApp je jedním z nejoblíbenějších kecálků naší doby. Na Windows Phone však trpí jedním nešvarem. Video v něm odesílané nesmí překročit velikost 16 MB, což je opravdu nepříjemné. Tento problém naštěstí řeší Whatsapp Video Optimizer.

Aplikace Whatsapp Video Optimizer pořízená videa komprimuje tak dlouho, dokud nedosáhnout WhatsAppem požadované velikosti. Díky tomu můžete skrze WhatsApp bez problémů poslat i videa, která jste pořídili ve 4K rozlišení. Samozřejmě rozlišení konečného videa se rapidně sníží, například i na 640 x 360 pixelů, framerate a kvalita však zůstane a to je to jediné podstatné. Ještě dodám, že komprimace souboru žádným způsobem nenaruší soubor původní, ale to je asi všem jasné.

Co se týče dalších funkcí, Whatsapp Video Optimizer vám umožní komprimaci většího množství označených videí najednou, zaznamenávat videa prostřednictvím aplikace a automaticky otevírat WhatsApp po dokončení komprimace.

A teď skvělá zpráva na konec. Whatsapp Video Optimizer je na Windows Phone Store k dispozici ke stažení zcela zdarma, takže stahujte!

video-optimalizer

[appbox windowsphone 08f0483c-ccb1-4b12-918d-36b3ee3c1412]

Zdroj: Windows Central

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

  1. ‚Samozřejmě rozlišení konečného videa se rapidně sníží, například i na 640 x 360 pixelů, framerate a kvalita však zůstane a to je to jediné podstatné‘

    jak může kvalita zůstat stejná, když je video zmenšeno? Jinak jsem rád že konečně někdo tuto aplikaci vyvinul, a funguje docela fajn a svižně…

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře