Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyMagic Fluids na vašem mobilu s Androidem roztančí tekutinu či kouř

Magic Fluids na vašem mobilu s Androidem roztančí tekutinu či kouř

Chtěli byste si přizpůsobit svůj telefon přizpůsobit k obrazu svému, ale běžná tapeta vám k tomu nestačí? Žádný problém! Magic Fluids vás nechá roztančit na vašem displeji tekutinu přesně podle vašich preferencí. 

Aplikace Magic Fluids funguje na podobném principu jako aplikace Flowpaper, kterou jsme vám představovali před pár dny. Základem aplikace je plocha, která se chová jako kdyby byla plná tekutiny, například vody. Na tuto vodní plochu prstem nanášíte další barevné tekutiny a koukáte se, jak pěkně splývají.

Základní verze aplikace Magic Fluids toho zrovna moc neumí. Jelikož je ovšem k dispozici ke stažení zdarma, můžete se podívat, zdali by vám její možnosti vyhovovaly. Placená verze aplikace je pak o mnoho bohatší. Můžete se v ní nastavovat různé barvy tekutiny a její další vlastnosti včetně například i rychlosti splývání, či její sytosti. Zdaleka nejlepší je ovšem možnost uložit si nakreslený výtvor jako spořič obrazovky.

Do placené verze aplikace Magic Fluids, která vás vyjde na necelých 40 korun, nedávno přibyla také možnost hrát si také s kouřem. I tato věc je velmi efektní. Od vody se liší svým pomalým vstřebáváním a tak potěší ve chvílích, kdy chcete na chvíli vypnout a relaxovat. Oba způsoby malování jsou zároveň skvělým společníkem na volné chvilky, které se vám naskytnou například při čekání v ordinaci u doktora, při návštěvě záchoda atd.

magic-fluids

[appbox googleplay com.magicfluids.demo]

[appbox googleplay com.magicfluids]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře