Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyWhatsApp přináší možnost přímého zálohování konverzací na Google Drive

WhatsApp přináší možnost přímého zálohování konverzací na Google Drive

Pokud toužíte po zálohování konverzací chatovacích programů, máte opravdu široké možnosti. Jenže žádná z nich doposud nebyla tzv. interní, tedy nabízená provozovatelem přímo uvnitř dané aplikace. To se však změní s nejnovější aktualizací WhatsAppu. 

Jakmile se aktualizace WhatsApp nainstaluje do vašeho zařízení, v nastaveních aplikace se vám objeví možnost nechat si konverzaci zálohovat na Google Drive. To samozřejmě vyžaduje propojení WhatsAppu s vaším Google Drive účtem, ale jakmile jednou toto martyrium podstoupíte, už se nebudete muset starat o nic víc. Zálohy WhatsAppu totiž mohou probíhat automaticky a to v intervalech, které si sami nastavíte (den, týden a měsíc). Vedle toho pak samozřejmě dostanete možnost nezálohovat a nebo zálohovat pouze ve chvíli, kdy tuto úlohu sami vyvoláte stisknutím příslušného tlačítka.

Aktualizace se uživatelé WhatsAppu dočkají v průběhu následujících měsíců. Aktualizace bude probíhat ve vlnách, což znamená, že někteří se jí dočkají dříve a jiní později. To jen abyste se neděsili, že vaši přátelé už zálohují a vy ještě nemůžete.

[appbox googleplay com.whatsapp]

[appbox appstore 310633997]

[appbox windowsstore appid 9wzdncrdfwbs]

Screenshot-2015-10-08-13.01.15-752x490

Zdroj: Android Authority

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře