Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyMáte zájem o OnePlus Two? V pondělí ho bude možné získat bez...

Máte zájem o OnePlus Two? V pondělí ho bude možné získat bez pozvánky

OnePlus Two je stále velký hit, objednávky jdou do milionů kusů, ale dostupných pozvánek je stále velmi málo. Skulinka v prokletém distribučním systému se objeví alespoň na okamžik v pondělí 12. října, kdy bude telefon možné koupit v otevřeném prodeji mezi 12. až 13. hodinou našeho času.

Během jedné objednávky budou zákazníci moci objednat maximálně dva kusy telefony. Celkový počet objednávek ale omezen není, uvádí firma.

Čínské OnePlus má prozatím na svědomí pouze dva modely. Loňský One a letošní Two, který se pyšní 5,5palcovým Full HD displejem, procesorem Snapdragon 810 ve verzi 2.1 a pořádnou porcí 4 GB RAM.

Šušká se však o tom, že se to co nevidět změní. Jedním z termínů, kdy by připadalo v úvahu představení nového telefonu, je právě příští pondělí. Podle různých nepotvrzených spekulací má novinka s názvem OnePlus X nabídnout kompaktnější rozměry než jeho dva starší sourozenci. Očekávána je také nižší cena.

open_announcement_Forum

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře