Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyWeather 2X: pořádné počasí přímo na dlani

Weather 2X: pořádné počasí přímo na dlani

Je tomu pouze několik dnů, co byla představena aplikace Wather 2X informující o počasí nejen v České republice, ale i všude na světě. Zajímavá byla především tím, že přinesla plnou podporu vysokého rozlišení obrazovky iPadu nové generace a vypadala úžasně.

Netrvalo to ale naštěstí příliš dlouho a vývojáři ze studia McLean Mobile uvedli i verzi pro starší zařízení, tedy pro iPhone a iPod Touch.

Zatímco většina konkurence si vystačí s prostými řádky s údaji o teplotách, Weather X2 vám počasí vloží do dlaně. Po spuštění aplikace zabírá největší část displeje efektivní animovaný obrázek.  Některé mají doslova relaxační charakter, jiné vás naopak mohou trochu vylekat, a to zejména tehdy, pokud se začne blýskat.

Pod animací se ve spodní části obrazovky nachází ikonka roletky, kterou když vysunete směrem nahoru, zobrazí se vám stručné informace týkající se předpovědi na další dny či nejvyšší a nejnižší očekávané denní teploty.

Weather 2X si můžete zakoupit za necelých devatenáct korun. Aplikace je od nynějška kompatibilní se všemi iPady, iPhonem 3GS, iPhonem 4(4S) a 3. a 4. generací iPodu Touch. Zapotřebí je mít nainstalovaný operační systém iOS 5.x a vyšší.

Weather 2X: odkaz pro stažení

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře