Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyPitva Nokie Lumia 900 odhalila průměrný hardware

Pitva Nokie Lumia 900 odhalila průměrný hardware

Na řadě renomovaných zahraničních serverů se dnes objevily recenze smartphonu Nokia Lumia 900, americké sestřičky populární ?osmistovky?.

U recenzentů si přístroj nevedl špatně, jeho největší slabinou je pak nevyzrálá platforma Windows Phone 7, která stále nenabízí takové množství kvalitních aplikací a her jako konkurence v podobě Androidu nebo iOS.

Tak trochu jinak a netradičně pak představení tohoto modelu pojal server TechRepublic, který se s ničím moc nerozpakoval a rozebral ho do posledního šroubku.

Můžete si tak díky tomu prohlédnout detailně například 4,3palcový AMOLED displej nebo použité SoC řešení Snapdragon S2 s grafickou jednotkou Adreno 205 od Qualcommu.

Pitva v neposlední řadě také odhalila, že v útrobách telefonu se nenachází modul NFC, o němž řada webů, včetně Engadgetu, v posledních týdnech spekulovala.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře