Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyMultiponk: chytlavé kuličky v akci do 10. dubna jen za 25 korun

Multiponk: chytlavé kuličky v akci do 10. dubna jen za 25 korun

V Google Play a App Store se sice nachází nepřeberné množství her, ale asi se mnou budete souhlasit v tom, že jen málo z nich si můžete zahrát společně s přáteli. A věděli o tom zřejmě i vývojáři ze studia Fingerlab, kteří tak vzali osvědčenou klasiku Pong od Atari, vylepšili ji a na konci minulého roku uvedli pod názvem Multiponk.

Hra má skvělou grafiku, podmanivý hudební doprovod a především takřka nekonečnou hratelnost. K dispozici je singleplayer, kde hrajete proti protivníkovi s umělou inteligencí, ale i o mnoho zábavnější multiplayer, kterého se mohou v případě verze pro tablety zúčastnit dokonce až 4 hráči najednou. Na smartphonech, vzhledem k jejich menším obrazovkám, si to mohou proti sobě rozdat dva lidé.

Pokud jste milovali původní Pong, který byl uveden již v roce 1972, tak na nic nečekejte a hru si stáhněte. Do 10. dubna je totiž v akci za necelých 25 korun, poté bude stát opět 100 korun.

Multiponk: odkaz pro stažení

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře