Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyHra Dojo Danger, kde zombíci bojují proti ninjům, dorazí ve 2. čtvrtletí

Hra Dojo Danger, kde zombíci bojují proti ninjům, dorazí ve 2. čtvrtletí

Vývojáři ze studia Kihon Games, autoři populární oddechovky Baby Monkey (going backwards on a pig), dnes oznámili, že pracují na svém druhém titulu pro platformu iOS. 

Připravovaná hra Dojo Danger má být údajně mixem Angry Birds, BattleBots a dalších oblíbených titulů. Podle zveřejněného videa z hraní nám ale nejvíce připomíná Finger Shot RPG.

Ve hře jsou dvě strany: ninjové a nemrtví (zombíci). Čekat na vás bude tucet zábavných úrovní, ve kterých vám vaši protivníci nic nedarují zadarmo. Navíc se připravte na to, že se budete muset vyhýbat řadě nástrah, od pilových kotoučů, co se čas od času objeví tam, kde to zrovna nečekáte až po vyjíždějící bodce ze stěn nebo obrovská kladiva, která mají jediný cíl ? rozdrtit vás.

Vedle singleplayeru nemá chybět ani podpora multipalyeru (hry pro více hráčů) s několika režimy. Těšit se můžete na Capture the Flag (CTF), kde dva týmy bojují o vlajku nebo Last man standing. Zde pak vítězí ten člen týmu, který zůstává jako poslední.

Hra Dojo Danger se objeví v App Storu v průběhu 2. čtvrtletí letošního roku.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře