Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyVývojáři mobilních aplikací mohou získat až pět milionů korun. Jak na to?

Vývojáři mobilních aplikací mohou získat až pět milionů korun. Jak na to?

Máte v hlavě nápad na mobilní aplikaci? Díky inkubátoru brněnské hostingové společnosti Master Internet mu můžete vdechnout život. Ta vyčlenila na vývoj a podporu nejlepší mobilní aplikace pět milionů korun. Výherci soutěže o nejinovativnější aplikaci navíc vyplatí sto tisíc v hotovosti.

Master Internet hledá do svého inkubátoru neotřelé nápady na aplikace určené k distribuci jak firemním zákazníkům, tak i široké veřejnosti. Do soutěže o nápad na mobilní aplikaci využívající cloudového zázemí se do konce listopadu může přihlásit prakticky kdokoliv.

Stačí mít v hlavě jasnou představu o inovativní mobilní aplikaci pro platformy iOS nebo Android. Softwarová divize Masteru vám ji pak pomůže uvést na trh a do vítězného nápadu je ochotna investovat až pět milionů korun.

Nápady budou posuzovány z hlediska uplatnění, technické realizace a výnosnosti. Soutěž je určena autorům doposud nerealizovaných projektů. Kompletní znění pravidel soutěže ve formátu pdf je ke stažení zde.

Jak vyhrát?

– V hlavě mám nápad na mobilní aplikaci pro chytré telefony či tablety
– Znám cílovou skupinu zamýšlené aplikace a problém, který uživatelé řeší
– Umím vysvětlit, čím je aplikace výjimečná
– Nejpozději do 25. listopadu se zaregistruji na soutez@master.cz
– Počkám a možná se dočkám i pozvánky k osobnímu představení aplikace
– Pokud budu nejlepší, získám 100 tisíc korun v hotovosti a až 5 milionů na vývoj a 30% podíl v nově vzniklém společném podniku

A co se stane, pokud zrovna váš nápad odbornou porotu nepřesvědčí o vítězství? Bez ohledu na celkové umístění v soutěži stále máte šanci na zisk finanční podpory. Master Internet plánuje investovat do všech nápadů, které porota vyhodnotí jako smysluplné.

„Chceme podporovat všechny projekty s potenciálem na úspěch. Investorskou smlouvu proto nabídneme i autorům, jejichž aplikace nezvítězí,“ říká provozní ředitel společnosti Filip Špaček.

Nemáte nápad, ale přesto chcete stát u zrodu špičkových mobilních aplikací pro globální trh? Softwarová divize Master Internet aktuálně znovu rozšiřuje tým vývojářů a programátorů mobilních aplikací. Více informací k nabízené pozici jsou k dispozici na webu www.master.cz/kariera.

master

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře