Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyZuno představuje mobilní aplikaci pro Windows Phone 8.1. Ovládejte své bankovnictví kdykoli...

Zuno představuje mobilní aplikaci pro Windows Phone 8.1. Ovládejte své bankovnictví kdykoli a kdekoli

Se Zuno nyní můžete svůj účet spravovat i ze svého smartphonu s Windows Phone 8.1. Potřebujete najít nejbližší bankomat? Namiřte telefon na ulici. Zkontrolujte si zůstatek, odešlete platby – vyřiďte prostě cokoli, co potřebujete.

Aplikace Zuno pro Windows Phone nabízí většinu funkcí, se kterými se uživatelé setkávají při používání operačních systémů iOS a Android.

Patří mezi ně například:

• kompletní finanční přehled zůstatků v grafu za posledních 12 měsíců
• správu karet a kreditek prostřednictvím blokace a nastavování limitů
• neustálý přehled finančních transakcí
• založení účtu vyfocením občanského průkazu
• lokátor bankomatů fungující na principu GPS a kamery v telefonu

„Mít banku v mobilu je dnes již běžné. Klienti s platformami iOS nebo Andriod ji v Zuno využívají skoro dva roky. Považovali jsme však za nezbytné obsáhnout dnes všechny relevantní mobilní platformy a zajistit tak uživatelům Windows Phone komfort při kontaktu s námi. Poptávka po této aplikaci byla opravdu veliká, a proto jsme rádi, že ji naši zákazníci už můžou plnohodnotně využívat,“ říká Peter Lakata, ředitel online banky Zuno Česká republika.

Mobilní aplikaci Zuno si stáhlo už 70 000 uživatelů a každý osmý klient ji aktivně využívá. Od začátku roku 2014 provedli klienti prostřednictvím mobilního bankovnictví Zuno 250 000 transakcí v hodnotě 1,6 miliardy Kč.

Stahujte:

[appbox windowsphone 01e70603-1ff5-4136-85a3-2982a48a2a09]

[appbox googleplay com.zentity.android.zuno.cz]

[appbox appstore id568892556]

5

1 4

Zdroj:  Zuno

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře