Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyVytvářejte pěkné koláže! Pro Android vychází aplikace Layout for Instagram

Vytvářejte pěkné koláže! Pro Android vychází aplikace Layout for Instagram

Pro mobilní telefony s operačním systémem Android je od dnešního dne dostupná aplikace Layout for Instagram, která se soustředí na jednoduchou tvorbu koláží. Ke stažení je zdarma.

Zatímco ve většině podobných aplikací nejprve vyberete rozložení, a následně teprve fotografie, které do něj chcete umístit, Layout for Instagram na to jde jinak: nejprve vyberete fotky a až následně si zvolíte jejich rozložení.

Koláže vytvořené ze dvou až devíti snímků můžete různě upravovat. Lze měnit umístění fotek, jejich velikost, ohraničení a dokonce můžete vytvářet i abstraktní obrázky pomocí zrcadlového efektu.

Snímky, které chcete do koláže vložit, můžete vybírat ze tří záložek – Vše, Obličeje a Nedávné. Ikona s popisem Fotokabinka vás pak navíc přepne do režimu předního fotoaparátu. Zde si můžete navolit, kolik selfie chcete pořídit (1 až 4) a následně stačí jen stisknout spoušť.

Vytvořené koláže s poměrem obrazu 1:1 můžete sdílet na populární Instagram a další služby, anebo si je uložit do paměti telefonu.

Aplikace Layout from Instagram je zdarma dostupná pro mobilní systémy Android a iOS.

[appbox googleplay com.instagram.layout]

[appbox appstore id967351793]

5 4

1 2 3

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře