Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyZdarma v App Storu skvělá strategie Rapture: World Conquest, se slevou logické...

Zdarma v App Storu skvělá strategie Rapture: World Conquest, se slevou logické hry KAMI a Shadowmatic

V obchodě s iOS aplikacemi se sešly zajímavé slevy na zábavné hry. Skvělá strategie Rapture: World Conquest, v níž se snažíte ovládnout svět, je pak ke stažení zcela zdarma!

První skvělou hrou s výraznou slevou je komiksová kniha s logickými prvky, v níž se snažíte přepsat příběh a udržet tím hlavního protagonistu v bezpečí. Tato hra se v App Storu běžně prodává za 4,99 dolaru, nyní ji můžete koupit za 0,99 dolaru.

Další zábavnou hrou ve slevové akci je působivá a zároveň i žánrově těžko zařaditelná hra Alto’s Adventure. Běžná cena této hry je 1,99 dolaru, vy ji nyní můžete koupit za 0,99 dolaru.

Velmi zajímavá sleva se aktuálně týká také charismatické logické hry Shadowmatic. Této hře jsme na našich stránkách věnovali celou recenzi, takže pokud si nejste koupí jisti, přejděte k ní. Shadowmatic se v App Storu běžně prodává za 2,99 dolaru, nyní ji můžete koupit za 0,99 dolaru.

O rovný dolar levnější je také další zajímavá logická hra KAMI. Tu aktuálně seženete za 0,99 dolaru.

A jak jsme novinku začali, tak ji také skončíme. Druhou iOS hrou ke stažení zdarma je hidden-object titul Special Enquiry Detail: The Hand that Feeds od renomovaného vývojáře G5 Games, což zaručuje kvalitu.

shadowmatic

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře