Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyVýrobce smartphonů s Androidem v reklamě přirovnal Apple k novodobému Hitlerovi

Výrobce smartphonů s Androidem v reklamě přirovnal Apple k novodobému Hitlerovi

V našich končinách zatím poměrně neznámá čínská společnost LeTV se v následujícím měsíci chystá uvést na trh svůj vůbec první smartphone. Produkt je zajímavý tím, že na obou jeho stranách chybí rámečky. Vedle toho se pak může pochlubit velmi šokující reklamou. 

Reklama na smartphone s názvem LeTV X900, která se objevila na sociální síti Weibo, se společnost nebála označit Apple za novodobého Hittlera. Reklamní obrázek konkrétně zobrazuje temného vojevůdce, jehož ruku namísto hákového kříže zdobí logo Applu. Vojevůdce hajluje a nad výjevem se tyčí heslo „tyranie vs. svoboda“. Tímto heslem se marketingové oddělení LeTV pravděpodobně snaží upozornit na to, že zatímco iOS je velmi sevřená platforma, na Androidu je všechno dovoleno. Otázka je, zdali LeTV v propagování svého produktu už nezašla příliš daleko. Co myslíte?

Dostupnost Androidího smartphonu LeTV X900 mimo Čínu zatím nebyla potvrzena. Pokud se tak stane, budeme vás informovat.

apple-reklama-letv

letv-x900

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

7 KOMENTÁŘE

    • Pokud je Android sračka, tak WP je ultra lejno. Primitivní grafika na úrovni 80. let může zaujmout jen totální masochisty a sebemrskače. Systém prolezlý ochranou proti kopírování je vhodný jen pro nejtupější ovce ochotné platit, co je jinde zadarmo. To platí i pro několikanásobně předražený, ohebný výkal zvaný gayPhone.

  1. Vypadá to, jak po domácky vyrobený, plastový, fixem udělaný rám a na to plastový sklo.

  2. hahahaha svoboda ? Myslím, že takový termín v Číně ani moc nemá význam…

  3. Zvláštní je, že Hitler s trojúhelníkovýma očima vypadá trochu jako by byl šikmooký, zatímco děti v té reklamě vypadají spíše evropsky.

    Srovnání je to ale výstižné a zcela na místě. Jen je škoda že zapomněli na Metro + WP, protože tam je stejná diktatura jako u Apple. Navíc je ošklivý a ještě s tím otravují na desktopu.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře