Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyVypovídejte se neomezeně s LAMA mobile za 479 Kč měsíčně

Vypovídejte se neomezeně s LAMA mobile za 479 Kč měsíčně

Virtuální mobilní operátor LAMA mobile mění od 3. listopadu podmínky u svého neomezeného tarifu Upovídaná lama. Pro nové zákazníky od tohoto data nabízí neomezené volání do všech sítí za 479 Kč měsíčně s podmínkou závazku na dva roky. Zákazníci mají nadále možnost zvolit si neomezené volání bez závazku, potom platí původní cena 599 Kč měsíčně.

LAMA mobile zlevňuje svůj neomezený tarif UPOVÍDANÁ LAMA, a to o 20 procent. Podmínkou je nově smlouva na dobu určitou na dva roky. Neomezené telefonáty do všech sítí v ČR tak stojí 479 Kč měsíčně. Vedle toho zůstává možnost neomezeného tarifu bez závazku za dosavadní cenu 599 Kč měsíčně. „Tarify s neomezeným voláním patří obecně mezi nejpopulárnější, rozhodli jsme se tedy vyjít našim zákazníkům vstříc a UPOVÍDANOU LAMU zlevnit o celých 20 % při dvouletém závazku,“ říká generální ředitel LAMA mobile Marek Fabian a dodává: „Pro zákazníky, kteří preferují flexibilitu, zůstává volba mít neomezený tarif za vyšší cenu, ale bez vázanosti.“

LAMA mobile je virtuální mobilní operátor, který svým zákazníkům nabízí tarify s vteřinovou tarifikací již od začátku hovoru. Je součástí české investiční skupiny LAMA ENERGY GROUP.

lama-620x284-620x284

Zdroj: LamaMobileTZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře