Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyDead Effect 2: Rozsekejte zombie na maděru!

Dead Effect 2: Rozsekejte zombie na maděru!

Sci-fi střílečka Dead Effect měla u hráčů obrovský úspěch, svého času ji pařily miliony lidí. Proto se není čemu divit, že její tvůrci se pustili do pokračování, které vyšlo právě teď. Na co se těšit?

Dead Effect 2 je, obecně řečeno, více toho samého. Tvůrci nás opět berou do atmosférického sci-fi prostředí, které vám nechá vzpomenout na hru Dead Space. V tomto prostředí ovšem nebojujete pouze s mimozemskými bytostmi, ale také se zombie nebo létajícími drony. Hra přitom opět spadá do žánru FPS her. To znamená, že se v ní hodně střílí a na dění nahlížíte z pohledu první osoby.

Abyste se vůči vší této havěti dokázali účinně bránit, v příběhové kampani budete sbírat brnění, zbraně a další vybavení, jímž svou postavu budete moci pořádně posílit. Hra je přitom bohatá a jenom v příběhové misi nabízí více jak 20 hodin hratelnosti. Netřeba dodávat, že se určitě dočkáme nejrůznějších výzev a rozšíření.

Dead Effect 2 je k dispozici pro Android a iOS. Jak se v posledních letech stalo dobrým zvykem, stáhnout si ji můžete zdarma.

[appbox googleplay com.badflyinteractive.deadeffect2]

[appbox appstore 931273204]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře