Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyAplikace Pixolor vám pomůže zjistit barvu

Aplikace Pixolor vám pomůže zjistit barvu

Pokud patříte mezi tvůrce www stránek, živíte se designováním nejrůznějšího druhu, nebo jste prostě jen hračičky, určitě se vám občas stává, že během používání mobilu narazíte na aplikaci nebo webovou stránku v barvě, která se vám strašně líbí.

Dříve jste se v takové situaci museli smířit s tím, že tu líbivou barvu pro svůj další projekt prostě nepoužijete, nebo jste dokonce museli vynakládat extra úsilí, abyste ji získali za pomoci nástrojů ve vašem PC.

Díky aplikaci Pixolor už tohle martyrium podstupovat nemusíte. Aplikace vám totiž umožní získat jakoukoliv barvu, které se ve vašem mobilu objeví – a to včetně těch, které uvidíte na úvodní obrazovce.

Pixolor je jako kapátko v Malování. Po otevření dostanete do rukou lupu, s níž najedete na příslušné místo, které vám místo hezky přiblíží. Poté kapátkem najedete na některou z kostiček a svůj výběr potvrdíte. Tím se dostanete ke slovnímu i kódovému označení požadované barvy, díky čemuž ji napříště budete moci použít i ve svém projektu.

Kódy barev lze zkopírovat do schránky, takže není třeba nepohodlného přepisování „ručně“. Toto ovšem není jediná funkce Pixolor. Aplikace umí zjišťovat i dané souřadnice (DIP) všech pixelů na obrazovce či jejich velikost, a když budeme úplní puntičkáři, skvěle poslouží i jako lupa.

Aplikace Pixolor je k dispozici pro Android a to zcela zdarma.

[appbox googleplay com.embermitre.pixolor.app]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/pixolor/“/]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře