Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyHonor 7 Enhanced Edition nabízí 32 GB paměti a nový Android 6.0

Honor 7 Enhanced Edition nabízí 32 GB paměti a nový Android 6.0

V Číně se začal prodávat inovovaný Honor 7. Smartphone s přídomkem Enhanced Edition přináší několik vylepšení, mezi kterými najdeme větší uživatelskou paměť či Android 6.0 Marshmallow s nadstavbou EMUI 4.0.

Jak dokazuje zpráva serveru PhoneArena, vzhled telefonu se nijak nezměnil. Odlišná není ani výbava, tedy až na interní paměť. Zatímco u původního provedení má kapacitu 16 GB, inovovaný model nabízí dvojnásobek, čili 32 GB.

Dalším vylepšením je nejnovější verze operačního systému. Ve smartphonu tak běží Android 6.0 Marshmallow doplněný o uživatelské prostředí EMUI 4.0.

Vše ostatní zůstává. Opět je tedy použit procesor Kirin 935 s taktem 2,2 GHz, 5,2palcový displej má Full HD rozlišení 1 920 × 1 080 obrazových bodů, fotoaparát je nadále 21megapixelový a zachován zůstal i slot pro paměťové karty.

Nechybí ani podpora NFC. Baterie s kapacitou 3 100 mAh je rovněž shodná s původním modelem.

Zatím nebylo potvrzeno, zda se Honor 7 Enhanced Edition dostane také na náš trh. Pokud by se v ČR přeci jenom začal prodávat, dříve než v příštím roce se s ním nejspíše nesetkáme.

sda

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře