Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyHappyID vám umožní vybrat si, co se vám u volání zobrazí

HappyID vám umožní vybrat si, co se vám u volání zobrazí

Už jsme si tak nějak zvykli, že během příchozího volání nám telefon zobrazí jméno, telefonní číslo a případně i portrét volajícího, pokud jsme si ho uložili. Jenže co dělat, když byste toto zajeté pravidlo chtěli nějakým způsobem obejít?

Ač je Android poměrně flexibilní operační systém, volbu či úpravu některých věcí včetně právě i informací o volajícím bohužel ještě nenabízí. Naštěstí pro vás je tu aplikace HappyID.

V HappyID si můžete velmi rychle a jednoduše nastavit, jaké všechny informace byste u volajícího chtěli zobrazit. Vedle jména tak můžete dostat informace o tom, jakou společnost zastupuje, zdali náhodou nemá svátek nebo narozeniny, nebo například z jaké skupiny lidí pochází (známí, kamarádi, přátelé).

Abyste si tyto informace mohli zobrazit, musíte je mít v mobilu samozřejmě uložené. Pokud je ovšem máte, aplikace vykoná všechno potřebné a vy už příště můžete být maximálně v obraze.

HappyID je určená pro smartphony s Androidem. Z Google Play Storu si ji můžete stáhnout zdarma.

[appbox googleplay mobi.happyid]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/happyid/“/]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře