Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyLumia 850 nakonec možná přijde, podívejte se na nový render

Lumia 850 nakonec možná přijde, podívejte se na nový render

Microsoft už představil tři smartphony s novým systémem Windows 10 Mobile. V příštím roce by trojici Lumia 950 XL, Lumia 950 a Lumia 550 mohl doplnit další model, jehož nové snímky nyní unikly na čínských stránkách Baidu.

Připravovanou Lumii 850 (kódové označení Honjo) jsme mohli už dříve vidět v šedé barvě a teď se můžeme podívat i na provedení v růžovém zlatě (zadní logo Microsoftu, boční rámeček a tlačítka) a dvojici tmavých variant – měděná a ocelová.

Ohledně výbavy toho není o novince od Microsoftu příliš známo (5,7palcový displej, procesor Snapdragon 617…) Některé zdroje navíc tvrdí, že byl vývoj tohoto modelu už dávno zrušen.

Vzrůstající počet úniků by však mohl naznačovat, že informace o pozastavení vývoje nemusí být tak docela pravdivá. Nechme se tedy překvapit, jak to celé dopadne. Více napoví následující měsíce.

2379452_baidu

Zdroj: Neowin

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře