Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyAplikace 2GIS nově zmapovala vybraná obchodní centra v Praze

Aplikace 2GIS nově zmapovala vybraná obchodní centra v Praze

Pražské nákupní domy v předvánočním čase praskají ve švech. Abyste se nemuseli zmateně proplétat davem, využijte aplikaci 2GIS, která podrobně zmapovala šest pražských obchodních center – Arkády Pankrác, OC Smíchov, Palladium, Quadrio, Galerii Butovice a OC Šestka.

Stačí zadat jméno obchodního centra a aplikace vám hned zobrazí jednotlivá patra s doplňujícími informacemi o konkrétních obchodech, jako jsou například otevírací doba, zda akceptují platbu kartou nebo jejich internetové stránky.

K přemísťování v patrech slouží postranní lišta, na které vidíte, v jakém poschodí se nacházíte. Po kliknutí na jiné podlaží se zobrazí jeho aktuální půdorys. Pro lepší orientaci slouží také možnost zobrazení hlavních vchodů do obchodního centra a nejbližší zastávky MHD. V případě, že do centra jedete autem, 2GIS poradí, kde zaparkovat, resp. zobrazí parkoviště či parkovací zóny s informacemi o ceně parkovného nebo časech jejich možného využití.

„Předvánoční honba za dárky může být pro mnohé stresující. Proto jsme se rozhodli našim uživatelům tuto dobu ulehčit a zmapovali jsme několik vybraných obchodních center. Na rozšíření o další obchody pracujeme a věříme, že tuto funkci naši uživatelé ocení,“ uvedl Jan Vališ, ředitel společnosti 2GIS.

Aplikace 2GIS je zdarma ke stažení přes App Store, Google Play a Windows Store. Informační systém s mapami lze používat také online na webových stránkách www.2gis.cz.

[appbox appstore id481627348]

[appbox googleplay ru.dublgis.dgismobile]

[appbox windowsstore 9nblggh2rfsd]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/2GISWP/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře