Sobota, 18 května, 2024
DomůNovinkyVyfoťte smartphonem nejhezčí fotku a vyhrajte 100 000 Kč nebo zájezd do...

Vyfoťte smartphonem nejhezčí fotku a vyhrajte 100 000 Kč nebo zájezd do Číny

V souvislosti s popularitou amatérského fotografování, s nárůstem kvantity pořizovaných snímků a s čím dál větší oblibou focení na chytré telefony, byl v ČR a na Slovensku odstartován projekt #P8NocníSvet. Jeho cílem je prostřednictvím soutěže a závěrečné vernisáže dokazát, že focení se smartphony má rovněž své vlastní kouzlo a kulturu, a že díky kreativitě a nadšení řady jedinců lze prostřednictvím těchto přístrojů vytvořit umělecká díla.

Fotografická soutěž zaměřená na noční fotografii probíhá od 7. července do 9. září 2015 a je určena široké veřejnosti. Během projektu proběhnou také workshopy s profesionálními fotografy, ambasadory (garanty) soutěže, a vše vyvrcholí ve druhé polovině září závěrečnou akcí v Praze, v rámci které se uskuteční i vernisáž vítězných fotografií se jmény jejich autorů.

Účastníci soutěže mohou vyhrát řadu cen. Počínaje chytrými telefony Huawei P8 a elektronickým příslušenstvím, přes účasti na workshopech profesionálních fotografů a na závěrečné akci spojené s vernisáží nejlepších soutěžních fotografií, až po hlavní výhry: finanční odměnu 100 000 Kč nebo zájezd do Číny.

Soutěže se může zúčastnit naprosto každý, kdo splní následující pravidla: jedná se o noční fotografii pořízenou smartphonem na některé z následujících tří témat: město a architektura v noci, příroda v noci, pohyb a performance v noci (noční život, festivaly, kluby).

Soutěžní fotografie lze nahrát prostřednictvím webu www.P8NocniSvet.cz, sociálních sítí Twitter a Instagram vždy s hashtagem #P8NocníSvet. Počet soutěžních fotografií na jednoho uživatele není omezen.

Více informací o celém projektu, pravidlech soutěže a výhrách naleznete na: www.P8NocniSvet.cz.

P8NocniSvet-CZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře