Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyVirtuál FAYN nabízí své tarify na půl roku za polovinu a bez...

Virtuál FAYN nabízí své tarify na půl roku za polovinu a bez závazku

Virtuální operátor FAYN představuje mimořádnou letní nabídku svých tarifů. Nejoblíbenější tarify nabízí na půl roku za poloviční cenu. Přitom nevyžaduje žádný závazek.

Nová nabídka se týká mobilních tarifů MEDIUM, TOP a ULTRA. Každý, kdo objedná z těchto tarifů o letních prázdninách, bude platit paušál v poloviční výši. Poloviční cena bude účtována do konce letošního roku. Ostatní parametry tarifů zůstávají zachovány. Včetně toho, že jsou bez závazku a lze je hradit na fakturu, nebo formou dobíjení kreditu. Přenos čísla do sítě FAYN je i nadále zdarma.

Stávající zákazníci mohou akce využít pro rozšíření svých služeb – například přidat na svůj účet další členy domácnosti a vše mít pod kontrolou na jednom místě, nyní za výhodných cenových podmínek. Též mohou tyto výhodné tarify, navíc bez závazku, doporučit svým známým a získat za to odměnu až 300 korun.

virtualni-operator-fayn-121416

Akce platí pro všechny nové objednávky tarifů MEDIUM, TOP a ULTRA učiněné od vystavení akce do 31. srpna 2015. Akce platí pro nově přidělená čísla i pro čísla do sítě FAYN přenášená. Služby jsou na dobu neurčitou, tedy bez závazku. Od 1. 1. 2016 bude účtována běžná cena tarifu. Další informace najdete na webech www.fayn.cz a www.faynmobil.cz.

ikonaaZdroj: TZ FAYN

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře