AZ Camera promění váš smartphone s Androidem Lollipop v profesionální fotoaparát


AZ Camera promění váš smartphone s Androidem Lollipop v profesionální fotoaparát

Na Google Play se objevila profesionální aplikace na fotografování smarpthonem, která využívá výhod nového Camera2 API v Androidu Lollipop. 

Díky aplikaci AZ Camera dostanete možnost ovládat fotoaparát jako profíci. V aplikaci můžete nastavit clonu, hodnotu ISO, zaostřování, vyvážení bílé barvy a mnoho dalších věcí. Díky tomu můžete svým fotoaparátem pořizovat ještě kvalitnější fotografie a to jak při dobrých, tak i při špatných světelných podmínkách.

Aplikace si samozřejmě poradí i s RAW formátem.

Aplikace AZ Camera je k dispozici zdarma. Jedinou podmínkou pro její užívání je, vlastnit smartphone s již zmiňovaným Androidem 5.0 Lollipop a vyšším. Pokud tento OS nemáte, aplikace vám fungovat nebude.

az-camera

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Diskuze: (2)


  1. David

    Android 5 mám, ale kompatibilita není… Mám sony xperia z3…

  2. Rim

    Tak tak. Klíčový není Lollipop, ale Camera2 API. To sice přišlo i s Lollipopem, ale kromě nejnovějších vlajkových lodí jako jsou třeba Galaxy S6 a LG G4 není zatím implementováno. Dokonce ani některé ty vlajkové lodě ještě nenabízí plné funkce API, ale běží jen v omezeném módu.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.