Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyVychytávka ActiveNotifications ze smartphonu Motorola Moto X dostupná pro všechny

Vychytávka ActiveNotifications ze smartphonu Motorola Moto X dostupná pro všechny

Motorola si nechala vypracovat průzkum, ze kterého zjistila, že průměrný uživatel telefon probudí 60krát denně, a to zejména kvůli kontrole notifikací a času. Svůj nový smartphone Moto X proto vybavila funkcí Active Notifications, díky níž uživatel na displeji vidí problikávat notifikace o zmeškaných událostech a s tím také aktuální čas.

Stačí klepnout na obrazovku a táhnout prstem směrem na symbol a objeví se náhled zmeškané události/upozornění.

Uživatel se tak snáze rozhodne, zda bude na výzvu reagovat okamžitě, nebo se k odpovědi dostane až později. Už není potřeba rozsvítit celý displej.

Pokud si chcete výdobytků Moto X užívat i na vašem smartphonu, navštivte obchod Google Play a stáhněte si aplikaci ActiveNotification od Great Bytes Software.

Základní verze je ke stažení zdarma. Po zaplacení jednoho dolarů si můžete užívat všech prémiových funkcí plné verze.

Dříve byla aplikace dostupná jen pro přístroje s Androidem 4.3, poslední aktualizace to ale změnila a požadavky se snížily na verzi 4.1.2 Jelly Bean, kterou používá podstatně více zařízení.

[appbox googleplay com.greatbytes.activenotifications]

Zdroj: Google Play

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře