Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyJak by vypadal Apple iPad Maxi s 12,9palcovým displejem

Jak by vypadal Apple iPad Maxi s 12,9palcovým displejem [rendery]

V poslední době se diskutuje o tom, že by společnost Apple mohla vydat iPad s uhlopříčkou displeje 12,9 palce. Jednu zprávu na toto téma dokonce publikoval i prestižní deník Wall Street Journal. Některé z vás proto možná zajímá, jak by takový iPad Maxi vypadal. Podívejte se s námi několik renderů, ve kterých je srovnáván s ostatními iPady a Macbookem Air.

Gigant z Cupertina v současné době tablet s úhlopříčkou displeje větší než 10,1 palce určitě nechystá, ale kdo ví, jaké budou trendy a poptávka zákazníků v příštích letech.

12,9palcový iPad by se spíše než pro využití v domácnostech hodil do firem, kde by se stal ideální pomůckou pro prezentace.

Dá se říci, že vzhledem ke svým proporcím a hmotnosti by na přenášení byl nevhodný, tedy s výjimkou, že nemáte svaly jako legendární Pepek námořník, pak by vám to asi nevadilo.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/ipadmaxi/“/]

Zdroj: AppAdvice

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře