Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyVietnamci zveřejnili snímky levného iPhonu 5C, Amazon už nabízí kryty a fólie...

Vietnamci zveřejnili snímky levného iPhonu 5C, Amazon už nabízí kryty a fólie na displej

Společnost SPIGEN, světově známý výrobce příslušenství pro produkty Apple, byla vždycky tak trochu vepředu. A dokazuje to i nyní, když na Amazonu začala nabízet k předobjednání fólie na displej a pouzdra pro dosud nepředstavený iPhone 5C. Apple nové telefony představí ani ne za měsíc. Oficiálně však společnost termín keynote zatím nepotvrdila.

K představení nového iPhonu, se symbolem nakousnutého jablíčka, by podle zpráv serveru AllThingsD mělo dojít 10. září.

V souvislosti s novou generací populárního chytrého telefonu se spekuluje i o levnější variantě označované jako iPhone 5C, která by měla oslovit především zákazníky z rozvojových zemích.

Vietnamský blog tinhte.vn, který v minulosti získal přístup k chystaným produktům, např. iPadu mini či Galaxy S4, ukázal v minulých hodinách makety obou iPhonů určené výrobcům příslušenství.

Není bez zajímavosti, že se maketa iPhone 5C shoduje s produktovými fotografiemi, které zveřejnil SPIGEN.

Co je ještě zajímavé, tak to je údaj o dostupnosti pouzder a fólií. Na Amazonu je dostupnost prozatím stanovena na 20. září, v ten den se oba telefony zřejmě začnou prodávat.

5C

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/5ciphone/“/]

 Zdroj: 1 2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. …levnější taky pro Čechy a Slováky-ještě taky nejsou rozvinuty….!?

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře