Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyVybraní hráči s androidem již testují Plants Vs. Zombies 3

Vybraní hráči s androidem již testují Plants Vs. Zombies 3

Série Plants vs. Zombies na chytrých telefonem patří vůbec mezi ty nejpopulárnější. Není proto divu, že vývojáři z PopCap Games, kteří spadají pod vydavatelství EA, pracují na třetím dílu.

Z toho mála, co zatím víme, vyplývá, že Plants vs. Zombies 3 se momentálně nachází ve stádiu pre-alpha. Do vydání hry tak zbývá ještě dost času. Vývojáři potřebují zejména vyladit soubojovou část. Pomoci jim v tom mají desítky hráčů z vybraných zemí, kteří se do uzavřeného testování přihlásili. Česko bohužel mezi podporovanými zeměmi není a tuzemští hráči tak mají smůlu.

Závěrem dodejme, že k testu je třeba telefon Galaxy S7 nebo výkonnější a operační systém Android 6.0 Marshmallow nebo novější. Účastníci musí počítat rovněž s tím, že mohou opakovaně přijít o dosažené výsledky. Vývojáři také upozorňují, že hra v aktuálním stavu obsahuje chyby a nereprezentuje finální podobu titulu.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře