Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyVýborná arkádová závodní hra Joe Danger dorazila i na Android

Výborná arkádová závodní hra Joe Danger dorazila i na Android

Nejznámější videoherní kaskadér Joe Danger si na své motorce proklestil cestu i na mobily a tablety s Androidem. S sebou si tam opět přiváží tunu zajímavých tratí a bombastickou adrenalinovou zábavu.

Joe Danger je arkádová závodní hra viděná pohledem z boku. S Joe Dangerem se v ní snažíte o projetí tratí k prasknutí nacpaných nástrahami jako jsou propasti, bodáky hořící obruče nebo bazény se žraloky. A až se trošku rozkoukáte, můžete si k tomu přibrat vedlejší úkoly, jako je sbírání po levelu rozesetých penízků a tajných předmětů.

Za přeskakování překážek, projíždění loopů a plošinek a obecně za plnění úkolů dostáváte body a otevíráte si nové postavy. Hlavní motivací ke hře je ovšem tabulka nejlepších hráčů, v níž se můžete poměřit s hráči z celého světa, ale i jen se svými přáteli.

Joe Danger je na Google Play k dispozici za necelých 90 korun. Vedle toho je dostupná i pro zařízení s iOS. Na App Storu ji pořídíte za tu samou cenu. A pokud už ji náhodou vlastníte, můžete sáhnout třeba po novince Joe Danger Infinity.

[appbox googleplay uk.co.hellogames.jdtouch]

[appbox appstore 573859785]

[appbox appstore 704484890]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře