Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyT-Mobile již vyplatil „lovcům chyb“ na odměnách zhruba 700 tisíc korun

T-Mobile již vyplatil „lovcům chyb“ na odměnách zhruba 700 tisíc korun

Účastníci soutěže Bug Bounty, kterou T-Mobile vyhlásil v únoru, dosud pomohli na portálech www.t-mobile.cz a muj.t-mobile.cz odhalit desítky slabin. Operátor jim za to vyplatil odměny v celkové hodnotě okolo 700 tisíc korun.

„Velice si vážíme plodné spolupráce s odborníky z řad veřejnosti v rámci Bug Bounty, díky nimž jsme posílili a neustále zdokonalujeme zabezpečení našich portálů,“ říká technologický ředitel T-Mobile Vladimír Klein a dodává: „Ze strany účastníků navíc zaznamenáváme vysoce pozitivní zpětnou vazbu, proto v této soutěži budeme určitě dále pokračovat.“

Operátor navíc nabídne několika nejúspěšnějším „lovcům“, kteří již získali maximální částku 80 tisíc korun, možnost podílet se na hledání slabin v dalších portálech. V tomto případě pro ně budou platit stejná pravidla jako pro začínající účastníky – každý z nich tedy bude moci na odměnách teoreticky získat dalších 80 tisíc Kč.

Více informací o Bug Bounty včetně pravidel soutěže na www.t-mobile.cz/bug-bounty.

bugbounty-100340604-orig

Zdroj: T-Mobile TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře