Čtvrtek, 27 června, 2024
DomůNovinkyVýborná akční hra Xenowerk od Pixelbite je nyní na Androidu k dispozici...

Výborná akční hra Xenowerk od Pixelbite je nyní na Androidu k dispozici zdarma

Vývojářské studio Pixelbite, které má na svědomí takové pecky jako je Reckless Racing 3 nebo Space Marshals, dalo na Androidu poprvé k dispozici hru Xenowerk zdarma.

Hra vypráví příběh o tom, jak to dopadá, když se při vědeckých experimentech nepostupuje tak, jak má. Xenowerk je zamořený nejrůznějšími mutanty a paskvily, které jsou lační po vaší krvi. A nejen po ní, ale po krvi všech živých lidí. Vaším úkolem, jakožto správného hrdinu, je přitom spasit svět, což provedete hezky pomaličku, postupně. A nejprve se musíte vydat do utajených laboratoří, které se nacházejí pod povrchem zemským.

Na dění se koukáte pohledem shora. Hlavnímu hrdinovi dáváte povely buď dvojicí virtuálních páček, nebo ťápáním na displeji, přičemž navíc měníte zbraně, kryjete se, léčíte se atd.

Velmi důležitou složku hry jsou nová vylepšení jako například brnění a také power upy, které vám pomáhají překonávat i ty nejobtížnější těžkosti.

Xenowerk je k dispozici pro Android a iOS. Na první zmiňované platformě je k dispozici ke stažení zdarma, na druhé za něj přitom zaplatíte necelý dolar (cca 25 korun).

[appbox googleplay com.pixelbite.mutant]

[appbox appstore 969447496]

xenowerk-obr

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře