Instagram vám nově ukáže, kolik lidí si prohlédlo vaše video


Instagram vám nově ukáže, kolik lidí si prohlédlo vaše video

I přestože má Instagram stovky milionů uživatelů, stále nám přináší inovace, které rozšiřují a upravují jeho možnosti a dělají z něj nepostradatelný nástroj pro stále větší publikum. Mezi nejzajímavější nové funkce patří vkládání a přehrávání videí. A právě k této možnosti se pojí nejčerstvější novinka.

Díky poslední aktualizaci uživatelé dostávají možnost sledovat, kolik lidí si video přehrálo (po vzoru sítí jako je například YouTube, Vimeo, ale i Facebook). To by lidi mělo motivovat k vytváření co nejkvalitnějšího obsahu, ale také je jistým způsobem „odměňovat“ za případné kvalitní výtvory.

Instagram uvedl, že za zhlédnutí videa považuje to, pokud se na něj uživatel kouká alespoň tři sekundy.

Na videa na Instagramu se v současné době kouká až 40% uživatelů, přičemž toto číslo údajně stále roste. Pro Instagram a jeho mateřskou společnost Facebook je to velmi dobré zjištění, neboť v podobě videí může přinášet účinnou a především dobře placenou reklamu, což je samozřejmě jejich hlavní zájem.

Podobně jako většina aktualizací rozšířenějších aplikací se i aktualizace, která do Instagramu přinese počet zhlédnutí videí, šíří postupně. To znamená, že k některým uživatelům se může dostat až v průběhu několika následujících dní.

Instagram
Instagram
Vývojář: Instagram
Cena: Zdarma
‎Instagram
‎Instagram
Vývojář: Instagram, Inc.
Cena: Zdarma+

instagram-video-pocitadlo

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.