Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyVybíjí se vám rychle baterie v telefonu? Před výletem si přibalte do...

Vybíjí se vám rychle baterie v telefonu? Před výletem si přibalte do tašky powerbanku M3 Family

Používáte často v chytrém telefonu či tabletu GPS navigaci a další aplikace, které rychle vybíjí baterii? Potom se vám bude hodit mobilní zdroj energie APC M3 Family, který oceníte třeba na výletě a při dalších venkovních aktivitách. Dobije vám nejen smartphone, ale i kameru, foťák a další přístroje s konektorem USB.

Mobilní zdroj energie APC M3 Family je malá přenosná krabička, kterou snadno schováte do batůžku či kabelky. I přes své miniaturní rozměry vás osvobodí od závislosti na elektrické zásuvce, která není všude dostupná. Kapacita powerbanky je 3 000 mAh, což postačí na jedno nabití smarpthonu, například novinky Moto X Style.

Zařízení má lehkou a přitom odolnou hliníkovou konstrukci, která z něj dělá pohodového společníka na cestách. K dostání je v černém, stříbrném, titanovém, modrém a červeném provedení. APC Mobile Power Pack M3 Family koupíte za zhruba 400 korun.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/APC M3 Family/“/]

Zdroj: APC

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře