Sobota, 18 května, 2024
DomůNovinkyDensity senzor vás upozorní, že se na vašich oblíbených místech vyskytuje příliš...

Density senzor vás upozorní, že se na vašich oblíbených místech vyskytuje příliš mnoho lidí

Také patříte mezi lidi, kteří vyloženě nesnáší přeplněné prostory? Tak právě na vás myslí senzor Density. Tento senzor vás upozorní na to, když se na vašich oblíbených místech bude pohybovat příliš mnoho lidí.  Jak to funguje? 

Density je malé zařízení, které díky svému infračervenému snímači dokáže monitorovat vstupující a vystupující lidi a vést si přehled o celkovém zaplnění místností i celých budov. Oproti ostatním zařízením tohoto druhu však Density přichází s vlastním API, takže zařízení typu restaurací, obchodů, plaveckých bazénů či zábavních parků informace ze zařízení budou moci používat ve vlastních aplikacích nebo na webu. Uživatelé se tak například mohou rychle dozvědět, zdali se v jejich oblíbené posilovně nenachází příliš mnoho lidí a zdali si namísto cvičení uvnitř budovy raději nejít zaběhat do přírody.

Na druhou stranu by Density mohla pomoci i samotným obchodníkům, provozovatelům posiloven, restaurací atd. Ti by díky senzoru mohli například nalákat lidi automatickými slevami v době, kdy se v jejich provozovně nachází jen velmi málo zákazníků.

Pokud vás senzor Density zaujal, navštivte jeho domovskou stránku.

sensor_background

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře