Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyVýběr: 14 zajímavých survival her pro Android, iOS i Windows Phone

Výběr: 14 zajímavých survival her pro Android, iOS i Windows Phone

Survival hry jsou nesmírně populární. Aby taky ne. Představa toho, jak by si člověk počínal v nouzi největší, a zdali by v boji o přežití vůbec dokázal uspět je prostě lákavá, ať už je vám 15 nebo 50 let. 

Pokud patříte mezi početnou skupinku fanoušků survival her, nastal váš šťastný den. V redakci jsme dali hlavy dohromady a připravili vám výběr 14 nejlepších survival her pro Android, iOS i Windows Phone.

Ve výběru najdete klasické žánrovky, v nichž je k přežití zapotřebí kombinovat všechny dostupné prvky a znalosti, ale i klasické arkádovky, v nichž si vystačíte s rychlými postřehy a bezhlavým střílením. Vybírejte tedy přesně podle svých preferencí. Zábava může začít.

Radiation Island

Pravděpodobně nejnovější hra našeho výběru, v níž se ocitnete na pustém tropickém ostrově a pokusíte se odhalit jeho tajemství. Že se na ostrově nacházejí krvelačné příšery vám asi říkat nemusíme. Více v naší recenzi.

radiation-island

[appbox appstore 923760656]

Only One

Jednoduchá, ale naprosto úderná arkádovka, v níž se se svým panáčkem z kulatého ringu snažíte vystrnadit všechny nepřátele. Podaří se vám v něm zůstat jako poslední?

only-one

[appbox googleplay com.rebelbinary.onlyone]

[appbox appstore 681646403]

Hopeless: The Dark Cave

Jakožto malý neduživý plamínek uprostřed lesa čelíte spoustě tamních nebezpečí. Ze tmy se k vám stahují příšery, které musíte odehnat dříve, než vás zadusí.

hopeless_the_dark_cave

[appbox googleplay com.upopa.hopeless]

[appbox appstore 774798088]

Minigore 2: Zombies

Klasická střílečka/vyvražďovačka, v níž se chopíte některé střelné zbraně a budete střílet zombie, co se k vám v houfech stahují. Útěk nepřichází v úvahu, takže to bude hodně brutální.

minigore2-zombies

[appbox googleplay net.mountainsheep.minigore2zombies]

[appbox appstore 576939960]

Tiny Survivor

Pohledem z boku viděná, poměrně klasická survival hra na motivy Minecraftu nebo Terrarie. S malým panáčkem v ní vyrábíte pokročilé nástroje, pasti a další vybavení a bojujete s divokými vlky  a další havětí.

tiny-survivor

[appbox googleplay com.borisk.tinysurvivor]

The Survivor: Rusty Forest

The Survivor: Rusty Forest je jednou z nejlepších survival her ve 3D světě. Nabízí totiž velkou spoustu možností vyrábění nových předmětů, ale i docela věrohodnou grafiku. Problém je, že na některých zařízeních neběží plynule. Proto doporučujeme vyzkoušet.

the-survivor

[appbox googleplay com.starshipstudio.thesurvivor]

[appbox appstore 919395844]

[appbox windowsphone df3bae84-3a82-426f-9460-7f8602cb6404]

Dino Hunter: Deadly Shores

Skvělá hra pro všechny dobrodruhy a milovníky dinosaurů. Vaším úkolem je skolit pořádného dinosaura, což jak sami moc dobře tušíte, nebude zase tak jednoduché. Vždyť takový dinosaurus je opravdu velké zvíře, no ne?

Dino-Hunter-Deadly-Shores

[appbox googleplay com.glu.dino]

[appbox appstore 839263141]

On My Own

Příjemná, téměř až relaxační 2D survival hra, v níž se ocitáte na své chatě v hlubokém lese. Vaším hlavním nepřítelem je přitom hlad, únava a takové naprosto klasické lidské potřeby. Na zombie, dinosaury a další neskutečné bytosti klidně zapomeňte.

on-my-own

[appbox googleplay com.beachinteractive.omo]

[appbox appstore 952029231]

Minecraft – Pocket Edition

Minecraft, hojně označovaný za kostičkované LEGO ve virtuálním světě, asi sami moc dobře znáte. Dát jsme ho sem ale museli.

minecraft

[appbox googleplay com.mojang.minecraftpe]

[appbox appstore 479516143]

[appbox windowsphone 1a625b44-b542-401b-bdff-52b4357c0573]

Stranded Survival

Stranded Survival je survival RPG v otevřeném světě. Zkrátka něco jako Minecraft, jenom s tím rozdílem, že je ve 2D.

stranded-survival

[appbox googleplay com.tory.survival.android]

Organ Trail: Director’s Cut

Zombie survival hra, v níž putujete krajinou, sháníte suroviny jako je jídlo či benzín a snažíte se udržet pohromadě celou skupinu přeživších. Hraje se na tahy, což je v survival hrách celkem neobvyklý koncept.

organ-trail

[appbox googleplay com.hatsproductions.OrganTrail]

[appbox appstore 533024665]

Sit ‚N Survive

Survival jednohubka, s níž zaženete nudu ve volných chvilkách jako je čekání ve frontě, nebo v ordinaci u lékaře. Ve hře nakupujete suroviny na nadcházející den, přičemž musíte být velice obezřetní, neboť v noci na vás dotírají nejen zombie, ale také komáři, medvědi nebo hadi.

sit-and-survive

[appbox googleplay com.scottgames.sitsurvive]

[appbox appstore 872738779]

Mental Survival

A nakonec jedna hororová hra. Mental Survival vás zavede do zvráceného psychiatrického ústavu, v němž hrozba čeká na každém kroku. Zdali se z něj dostanete celí záleží pouze na vaší schopnosti přežít.

mental-survival

[appbox googleplay com.swiftapps.mentalsurvival]

[appbox appstore 924848492]

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře