Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyAsus ZenWatch 2: Chytré hodinky s pěkným designem a digitální korunkou

Asus ZenWatch 2: Chytré hodinky s pěkným designem a digitální korunkou

Společnost Asus představila na právě probíhajícím veletrhu Computex chytré hodinky ZenWatch 2. Ty zaujmou odolností vůči prachu/vodě (IP67) a po vzoru Apple Watch digitální korunkou, která usnadňuje ovládání operačního systému.

Hodinky běží na platformě Android Wear od Googlu, která je vylepšena o rozhraní ZenUI. Displej je vyroben technologií AMOLED a chráněn 2.5D sklem Gorilla Glass 3, které přispívá k větší odolnosti proti náhodnému poškrábání. ZenWatch 2 taktéž nabídnou možnost bezdrátového nabíjení a zajímavou funkci umožňující nabíjení telefonu z hodinek.

Novinka od Asus má být k dispozici ve dvou provedeních – dámská verze bude vysoká 45 mm a pánská 49 mm – a v barvách stříbrná, tmavý kov a růžové zlato (imitace).

Zatím nebylo oznámeno, kdy se ZenWatch 2 dostanou na trh ani jaká bude jejich cena. V tuto chvíli chybí také výčet technických parametrů. Neznáme rozlišení displeje, typ použitého procesoru, velikost uživatelské paměti a další důležité údaje.

1 2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Koukám že na všech chytrých hodinkách teď bude korunka a budou se prodávat ve zlaté variantě s červeným koženým páskem… No nic aspoň si Apple může nachystat právníky.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře