Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyVšechny díly série Infinity Blade jsou nyní ve slevě. Naučí vás bojovat...

Všechny díly série Infinity Blade jsou nyní ve slevě. Naučí vás bojovat a mají super grafiku

Tituly ze série Infinity Blade zná každý majitel iPhonu. Ve skvělé grafice se s hlavním hrdinou přesouváte z lokace do lokace, kde na život a na smrt bojujete s různými protivníky a monstry. Vývojáři z Chair Entertainment a Epic Games, z jejichž spolupráce hry pochází, nyní přichází s lákavou nabídkou. Celou trilogii můžete zakoupit za pouhých 5 eur, což je v přepočtu 135 korun. Běžně byste za všechny díly zaplatili 12 eur, tedy 324 korun.

Série Infinity Blade patří mezi nejúspěšnější značky na poli mobilního hraní. Pro příznivce dokonalé vizuální stránky a rychlé akce orientované na hráčské dovednosti jsou to takřka perfektní hry. A jejich nákup tak lze jedině doporučit; obzvlášť, když jsou teď ve slevě.

Ačkoli vývojáři v jednu chvíli vážně uvažovali o tom, že svou kultovní sérii přinesou i na displeje Android zařízení, nakonec od toho nápadu upustili a ta tak zůstala exkluzivitou systému iOS. Důvodem bylo zjištění, že platformu Googlu sužuje šílená míra pirátství, díky které by se případná investice do odladění konverzí a podpory nemusela vyplatit.

Všechny díly ikonické rubačky Inifnity Blade ve slevě stahujte z tohoto odkazu.

IB3_091713_1600 2236513-gsm_169_InfinityBladeIII_RebornTrailer_091013_320

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře