Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyVisa vydala aplikaci Visa Travel Tools. Oceníte ji na dovolené v zahraničí

Visa vydala aplikaci Visa Travel Tools. Oceníte ji na dovolené v zahraničí

Jste v cizím městě, případně v zahraničí a potřebujete si vybrat hotovost, ale vůbec netušíte, kde se nachází nejbližší bankomat? Stáhněte si do mobilu aplikaci Visa Travel Tools a starosti hoďte za hlavu! Pomůže vám nejen s navigací k bankomatu, ale nabídne také aktuální kurzovní lístek a mnoho dalšího.

Ať již je člověk kdekoli, k bankomatu se dostane lehce a pohodlně, protože nová aplikace od Visa mu ukáže cestu autem nebo pěšky. Zároveň se dozví, které bance bankomat patří, jaké služby bankomat nabízí a zda funguje nepřežitě či nikoli.

„Aplikace rovněž ukazuje aktuální kurz vůči vaší domácí měně. Zároveň nabízí možnost zahrnout i poplatky, které by mohly být účtované vaší bankou,“ vysvětluje Marcel Gajdoš, regionální manažer Visa Europe pro Českou republiku a Slovensko.

Kromě konverzního kurzu a lokalizace bankomatů pomůže aplikace i ve chvíli ztráty karty v zahraničí, kdy turista nezná telefonní číslo své vydavatelské banky. Prostřednictvím aplikace lze bezplatně volat mezinárodní zákaznickou linku Visa, kde je možné ztracenou kartu urychleně zablokovat. Vedle toho Visa Travel Tools také nabízí turistické tipy na právě probíhající léto v rámci kampaně Visa City Offers, která nabízí slevy ve stovkách obchodů, restaurací, tematických parků, kulturních událostí v pětici evropských velkoměst – v Paříži, Miláně, Berlíně, Barceloně a Londýně.

Aplikace je zdarma dostupná v App store a Google Play. „Zatím funguje anglická verze, ke konci léta přibydou další jazykové mutace, jako je němčina, španělština, švédština, francouzština a italština,“ dodává Marcel Gajdoš.

[appbox googleplay com.monitise.mea.vetravel]

iOS verzi stahujte ZDE

2 3 4

Zdroj: Visa

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře