Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyVodafone začal nabízet předplacené karty s neomezeným voláním v síti

Vodafone začal nabízet předplacené karty s neomezeným voláním v síti

Operátor začal od 1. dubna nabízet rozšířenou předplacenou kartu. Její součástí je nejprodávanější balíček ke kartě za 99 Kč s neomezeným voláním v jeho síti. Předplacená karta vychází již z dobře známé Karty pro partu. Pokud si majitel karty vybere čtyři blízké, může využít Program čtyřka a volat jim za 1,90 Kč za minutu.

První měsíc zaplatí zákazník za Kartu pro partu s neomezeným voláním celkem 200 Kč, ale získá služby v hodnotě 249 Kč. Konkrétně kredit ve výši 150 Kč a balíček neomezeného volání v síti za 99 Kč. Pak už si dobíjí kredit kdykoliv mu to vyhovuje. Služba Automatické obnovování balíčku neomezeného volání v síti mu pak ušetří starosti s opětovnou aktivací na každý další měsíc. Aby se balíček obnovil, musí mít zákazník dostatečný kredit ve výši alespoň 99 Kč.

Cena volání v rámci Karty pro partu činí 3,50 Kč za minutu. SMS stojí zákazníka 1,90 Kč, a to do všech sítí. Navíc si může aktivovat Program čtyřka, kdy volá na čtyři vybraná čísla za 1,90 Kč/min. Služba Chytré dobíjení mu zase zajistí 10 % kreditu zdarma.

Vodafone nabízí zákazníkům více možností balíčků ke kartě. Konkrétně předplacená Karta pro partu je určená především zákazníkům, kteří chtějí volat s blízkými přáteli nebo rodinou v rámci jedné sítě. Novinka postupně nahradí dosavadní Kartu pro partu bez balíčku.

vodafone

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře