Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyHuawei P9 nabídne špičkový foťák s čočkami Leica

Huawei P9 nabídne špičkový foťák s čočkami Leica

Společnosti Huawei a Leica Camera AG oznámily navázání strategické spolupráce v rámci technologických inovací v oblasti zdokonalení fotografování smartphony. Partnerství zahrnuje spolupráci v oblasti výzkumu a vývoje, designu, co-engineeringu, zkušeností uživatelů, marketingu i maloobchodního prodeje.

Prvních výsledků kooperace známých značek bychom se měly dočkat už pozítří, kdy v Londýně dojde k představení telefonu P9 s duálním fotoaparátem.

Německá firma Leica Camera vyrábí již více než 100 let prvotřídní optické čočky a kvalitní odlehčené fotoaparáty oceňované zejména průkopníky pouliční fotografie. Její fotoaparáty jsou dobře známé svou „červenou tečkou“. Čočky si pak u odborníků získaly slávu pro vysokou kvalitu obrazu snímků a jejich věrnost realitě.

Vše nasvědčuje tomu, že chystaná „pé devítka“ od Huawei nabídne v oblasti kvality fotografií nadprůměrnou kvalitu. Jak to vše nakonec bude, se dozvíme už za dva dny. Redakce pctuning.cz nebude v Londýně na tiskové konferenci chybět.

511

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře