Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyVodafone oznámil předběžné výsledky pro rok končící k 31. březnu 2015

Vodafone oznámil předběžné výsledky pro rok končící k 31. březnu 2015

Od října 2014 do března 2015 Vodafonu vzrostl počet jeho mobilních zákazníků o 41 tisíc. Uživatelská základna tohoto operátora tak roste již druhý kvartál v řadě, a to poprvé po dvouletém poklesu.

Firma v tiskové zprávě, kterou rozeslala novinářům, dále uvádí, že v tuto chvíli nabízí svůj rychlý mobilní internet (Turbo Internet) 97 % populace na 87 % území České republiky. Po celé ČR má už více než 3 000 LTE vysílačů.

Stejně tak, jak Vodafone rozšiřuje pokrytí LTE signálem v regionech, daří se mu prý také prodávat každým měsícem více a více zařízení, která podporují technologii LTE. V březnu 2015 podporovalo LTE přibližně 80 % všech mobilních zařízení, která si u něj zákazníci pořídili.

Pro připojení k mobilní internetové síti LTE uživatelé potřebují kromě libovolného datového tarifu a vhodného LTE telefonu také speciální LTE SIM kartu, kterou získají výměnou za původní zdarma na kterékoliv prodejně Vodafonu.

SONY DSC

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře