Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyVodafone inovuje mobilní park: Xperia Z3 Compact, Xperia E3 a Xperia M2...

Vodafone inovuje mobilní park: Xperia Z3 Compact, Xperia E3 a Xperia M2 Aqua už brzy!

Společnost Vodafone nabídne svým zákazníkům nové telefony Sony, které si odbyly premiéru na letošním veletrhu IFA. V nabídce operátora se exkluzivně objeví odolná Xperia M2 Aqua, dále pak Xperia E3 s podporou LTE v měděné barvě. Trojici doplní menší varianta vlajkové lodi Xperia Z3. 

Vodafone ve spolupráci s výrobcem Sony zařazuje do své nabídky trojici nových telefonů. V rámci říjnové výhodné nabídky si zákazníci Vodafonu budou moci pořídit jakýkoli z nich v balíčku s tarifem již od 1 Kč.

Exkluzivně pouze u Vodafone bude zákazníkům k dispozici model Xperia M2 Aqua. Ten zaujme především svou odolností s certifikací IP68/65, osmimegapixelovým fotoaparátem se snímačem Exmor RS a 4,8palcovým displejem.

Nově si také mohou zákazníci pořídit Xperii E3, kterou Vodafone nabídne exkluzivně v barevné variantě Copper. Telefon disponuje 4,5palcovým displejem nebo fotoaparátem s pěti megapixely.

Třetím telefonem za 1 Kč bude Xperia Z3 Compact, který nabízí výhody vlajkového modelu, ale v menším formátu a s minimem kompromisů. Nechybí přednosti jako hliníkové tělo, odolnost proti vodě a prachu nebo 20,7megapixelový fotoaparát s Exmor RS snímačem.

xperia-z3-compact-waterproof-intro-103ffd5f51507016a7fe0e0acbffb27f

Zdroj: Vodafone

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře