Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyVodafone aktualizuje telefon Smart Ultra 6 na Android 5.1.1 Lollipop

Vodafone aktualizuje telefon Smart Ultra 6 na Android 5.1.1 Lollipop

Vodafone se rozhodl aktualizovat svoji vlajkovou loď, model Smart Ultra 6, na Android 5.1.1 Lollipop. Podle příspěvku operátora, který uveřejnil na Twitteru, update opravuje především různé chyby, zlepšuje optimalizaci systémových aplikací a také výkon. Samotná velikost instalačního balíčku je 268 MB.

Pokud aktualizace na váš telefon ještě nedorazila, nezoufejte, k uživatelům se dostává postupně, dříve nebo později se jí tedy určitě také dočkáte.

Vodafone Smart Ultra 6 je smartphone, který láká na slušnou výbavu a nízko postavenou cenu. V nabídce našeho nejmenšího operátora je dostupný od 1. července. Za necelých pět tisíc nabízí 5,5palcový IPS displej s Full HD rozlišením 1 920 × 1 080 bodů a jemností 400 ppi, osmijádrový Snapdragon 615, 2 GB RAM a 16 GB uživatelské paměti rozšířitelné paměťovými kartami.

Třináctimegapixelový fotoaparát má LED blesk a automatické ostření, přední snímač je pětimegapixelový. Ve výbavě mobilu samozřejmě nemůže chybět ani podpora LTE, WiFi, Bluetooth či baterie s kapacitou 3 000 mAh.

CbPxNOzUEAAiZNT

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře