Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyFacebook pracuje na velké aktualizaci Messengeru, přinese zcela zásadní změny

Facebook pracuje na velké aktualizaci Messengeru, přinese zcela zásadní změny

Některé aktualizace přinášejí pouze drobné změny v bezpečnosti, či v optimalizaci a proto nejsou pouhým okem vidět. Jiné aktualizace jsou ovšem o poznání viditelnější. A do této skupiny se řadí připravovaná aktualizace Facebook Messengeru, která vám vytře zrak!

Vývojáři Facebook Messengeru do aplikace údajně chtějí integrovat funkci SMS zpráv. Možná vás to překvapí, ale i v době rychlého internetu a z toho vyplývajících chatovacích prográmků jsou SMS zprávy stále velmi používané.

S integrací SMS zpráv přímo do aplikace Facebook Messengeru inženýři Facebooku přitom experimentují už od roku 2012. Každá viditelná změna v populárních aplikacích totiž musí být dobře stravitelná pro letité uživatele, jinak by je mohla dovést k tomu, že by aplikaci bojkotovali.

A jak bude SMS komunikace v Messengeru vypadat? Beta testeři uvádějí, že SMS zprávy se v aplikaci zobrazují ve fialové bublině, jinak se údajně nic moc nemění.

Další zásadní novinkou je podpora více účtů. Tato novinka by měla ulevit především správcům různých facebookových stránek, neboť už mezi různými účty nebudete muset tak složitě přepínat. Tato možnost ovšem zatím nebyla blíže představena, takže si na její skutečné fungování budeme muset počkat.

fb

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře