Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyVíme, které Motoroly dostanou Android 6.0 Marshmallow

Víme, které Motoroly dostanou Android 6.0 Marshmallow

Společnost Motorola zveřejnila seznam chytrých telefonů, které v budoucnu bude aktualizovat na Android 6.0 Marshmallow. Nejnovější verze operačního systému se podle všeho dočká minimálně jedenáct modelů.

Google minulý týden představil novou verzi svého systému Android a zároveň prozradil, jaké Nexusy plánuje aktualizovat. Na tahu jsou nyní další výrobci mobilních telefonů. Mezi prvními se s informacemi přihlásilo HTC a Motorola, která verzi 6.0 přinese na poměrně velké množství svých smartphonů.

Update na Marshmallow se týká například novinek Moto X Pure Edition (2015), Moto X Play, Moto G (2015) ale samozřejmě i starších modelů, jako jsou Moto MAXX, Moto Turbo či Droid Turbo.

Nezbývá než doufat, že se Motorole podaří vyladit nový Android na svých zařízeních k dokonalosti a aktualizace budou vydané co nejdříve.

A jaké modely se updatu dočkají? Tady máte jejich seznam:

2015 Moto X Pure Edition (3. generace)
2015 Moto X Style (3. generace)
2015 Moto X Play
2015 Moto G (3. generace)
2014 Moto X Pure Edition v USA (2. generace)
2014 Moto X v Latinské Americe, Evropě a Asii (2. generace)
2014 Moto G a verze Moto G s podporou LTE (2. generace)
DROID Turbo
2014 Moto MAXX
2014 Moto Turbo
Nexus 6 (od Google)

marshmallow-617x420

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. To se hezky cte, a urcite se to motorole hezky psalo. Realita je takova ze motorola slibuje. Droidy do ted nemaji 5 a to ji motorola slibila pred rokem. Driv jsem jim veril 🙁

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře